Order by: Relevance
Price: Low to High, High to Low

 
Image of Douglas Collection Do oczu Aplikator 1.0 st
 

Douglas Collection Do oczu Aplikator 1.0 st

Podwójny aplikator z wysokiej jakości gąbki gwarantuje perfekcyjne nakładanie makijażu. Idealnie łączy i miesza cienie na powiece tworząc niesamowity makijaż oczu. W zestawie znajdują się 3 podwójne aplikatory.


 
Image of Douglas Collection Do twarzy Aplikator 1.0 pieces
 

Douglas Collection Do twarzy Aplikator 1.0 pieces

Silikonowa gąbka do aplikacji makijażu od Douglas Collection. Gąbka idealnie nadaje się do aplikacji produktów makijażowych w formie ciekłej.


 
Image of Douglas Collection Do twarzy Aplikator 1.0 st
 

Douglas Collection Do twarzy Aplikator 1.0 st

Wprowadź trochę uroku do swojego rutynowego makijażu z Douglas! Gąbeczki Douglas do makijażu perfekcyjnie pomogą rozprowadzić płynne i kompaktowe podkłady bez efektu maski. Uroczy kształt ust pozwoli dotrzeć w trudno dostępne miejsca. Stwórz...


 
Image of Douglas Collection Do twarzy Gąbka 1.0 st
 

Douglas Collection Do twarzy Gąbka 1.0 st

Perfekcyjnie jednolita i wygładzona cera tylko z gąbką do podkładu od Douglas! Jej specjalnie opracowany kształt idealnie dopasowuje się do dłoni i pozwala na precyzyjne nałożenie produktu bez smug oraz nierówności. Niezastąpiona przy nakładaniu...


 
Image of Inglot Pędzle do makijażu Gąbka 1.0 st
 

Inglot Pędzle do makijażu Gąbka 1.0 st

Profesjonalny aplikator do makijażu zapewniający efekt nieskazitelnie gładkiej skóry.Uniwersalna gąbeczka z odpowiednio wyprofilowanymi końcami doskonała do mieszania kosmetyków o kremowej lub płynnej formule oraz równomiernej aplikacji na powierzchni...


 
Image of MAC Aplikatory Gąbka 1.0 st
 

MAC Aplikatory Gąbka 1.0 st

Specjalnie zaprojektowana, okrągła gąbeczka. Profesjonalna jakość. Bardzo wydajna. Zapewnia równomierne rozprowadzanie i nakładanie podkładów. Nadaje się do prania i ponownego użycia. W opakowaniu znajdują się 2 sztuki.


 
Image of MAC Aplikatory Puszek do pudru 1.0 st
 

MAC Aplikatory Puszek do pudru 1.0 st

Miękka, kompaktowa, pluszowa poduszka do nakładania dowolnego pudru. Nadaje się do prania/wielokrotnego użytku. W opakowaniu znajdują się dwie sztuki.


 
Image of Makeup Blender Gąbeczki Gąbka 1.0 st
 

Makeup Blender Gąbeczki Gąbka 1.0 st

Touch of beauty makeup blender- Wyprofilowana struktura gąbeczki, przyjemna w dotyku służy do nakładania podkładów, korektorów, rozświetlaczy i pudru. Produkt nadaje się również do konturowania twarzy. Nie zawiera latexu.